KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13051033
nr 1305 1033
Pierre Olofsson
(1921-1996), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 24/100. Motivet: 16x11 cm
Pierre Olofsson, svensk målare, tecknare, grafiker född 1921 i Paris, död 1996.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 3 februari 2020
kl 18:14:24
700 kr
900 kr
Pierre Olofsson
Läs mer om Pierre Olofsson